Poslovni prostori

Sportski centar Borik izdaje poslovne prostore u dvoranama Borik (16,50 KM/m2 bez PDV-a) i Obilićevo (14,50 KM/m2 bez PDV-a) bez PDV-a.
Za sve informacije možete se obratiti na marketing@scborik.com.

Zahvalnica Banja Luka College-a za pomoć Stonoteniskom turniru BLC-a, OPEN-MEMORIJAL DRAGAN MILINKOVIĆ

Sudijama brojano do jedanaest

Borik i prijatelji – Fudbalske sudije Banjaluke 11:4 (5:1)

Strijelci: 0:1 Stanivuković u 6, 1:1 Anđelić u 10, 2:1 Garić u 11, 3:1 Anđelić u 15, 4:1 Trnjak u 19, 5:1 Božić u 20, 6:1 Anđelić u 28, 6:2 Ajder u 30, 7:2 Radovanlija u 31, 8:2 Grujić u 32, 9:2 Garić u 32, 9:3 Žarić u 33, 9:4 Žarić u 36, 10:4 Božić u 36, 11:4, Trnjak u 38. minutu, dvorana „Borik“, sudije: Slobodan Zrnić i Nedeljko Šolak.
BORIK I PRIJATELJI: Keserović, Trnjak, Grujić, Garić, Anđelić, Božić, Lukendić, Bošnjak, Radovanlija. Selektori: Milutin Vučkovac i Željko Tešić
FUDBALSKE SUDIJE BL: Mejakić, Stanivuković, Railić, Žarić, Ivančević, Ajder, Dragojević, Ćurlić. Selektor: Nenad Knežević.
Fudbalski nokaut u „Boriku“!
U tradicionalnom revijalnom susretu koji se igra 1. januara nove godine, tačno u podne, „Borik i prijatelji“ deklasirali su ekipu „Fudbalske sudije Banjaluke“. Koliko su domaćini bili razigrani, nemilosrdni i efikasni, najbolje se vidi po rezultatu - 11:4.
Od 15 golova najljepši je postigao je Bojan Garić u stilu Maradone, koji je u 32. minutu lobovao golmana Dragana Mejakića za 9:2.
Pojedinačna priznanja pripala su igračima pobjedničkog tima. Najuspješniji golman je Jovica Keserović, Nebojša Anđelić je prvi strijelac sa tri gola i ujedno najbolji fudbaler ovogodišnjeg tradicionalnog susreta.
Naravno, najbolje je bilo „treće poluvrijeme“ u restoranu „Borika“ uz „iće i piće“. Tu su se banjalučke sudije mnogo bolje držale nego što je to bilo na parketu.

01. 01. 2018. 12:00 časova SD Borik